.::Regulamin Ogólny :
§.1. Szanuj innych - wzajemna życzliwość i szacunek to podstawa dobrej gry.
§.1.1. Jeśli ktoś zachowuje się bardzo prowokująco, po prostu go zignoruj i poinformuj wyższe organy Bloga. Te powinny rozpatrzeć tą sprawę tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.
§.2. W obowiązku przynależącej do Bloga osoby leży witanie nowicjuszy, a także konwersowanie z nimi pod Kartami Postaci.
§.3. Karta Postaci - tzw. KP - jest wizerunkiem Twojej postaci. Zadbaj o to, by była schludna i zawierała wszystkie niezbędne informacje.
§.3.1. Jeśli niepełne KP dłuższy czas leży odłogiem, władze Bloga mają prawo ją usunąć.
§.4. Fabuła akceptuje hetero-, bi-, a także homoseksualizm.
§.5. Kłótnie, bójki, etc. - niezakazane, aczkolwiek niewskazane.
§.5.1. Jeśli już dojdzie do bójki, to tylko za zgodą obu stron.
§.5.2. Okaleczanie podczas bójki - dozwolone. Uprasza się jednak o pamięć, że nie zabijamy cudzych postaci. Zadawanie ran grożących trwałym uszczerbkiem zdrowotnym jest dozwolone tylko, kiedy przeciwnik zgadza się na taki wariant.
§.6. Wszelkie fotki/obrazki - powinny być jak najbardziej realistyczne, co nie wyklucza rysunków - bierzemy z legalnych galerii lub za zgodą autora.
§.6.1. Jeśli ultimatum postawionym przez autora jest podanie linku do jego galerii, podajemy go.
§.7. Dodajesz komentarz? Bądź zalogowany.
§.8. Za szpiegostwo czy zdradę grozi nieodwracalna banicja.
§.9. Nie zmieniamy koloru i stylu czcionki bloga! Do wyróżnienia tekstu służą specjalne obcje ( pogrub, podkreśl, przekreśl ).
§.10. O partnerstwie informuje przedstawiciel płci męskiej.
§.11. O ewentualnym macierzyństwie informuje przedstawicielka płci żeńskiej.
§.11.1. Ciąża trwa max. 3 tygodnie. Jednorazowo dopuszcza się max. 2-kę potomstwa.
§.11.2. Jeśli już planujesz potomstwo, pamiętaj, by znaleźć dla niego gracza.
§.12. Multikonta są powszechnie zakazane.
§.13. Wszelkie rozstania/rozwody, a także wnioski o innych więzach powinny być zgłaszane bezpośrednio władzom Bloga.
.::Regulamin Czatu :
§.1. Admin na czacie posiada władzę niemal absolutną. Ma prawo banować czy wyrzucać za nieustosunkowanie się do regulaminu. Dotyczy to również przypadków, gdy ktoś podpadnie adminowi.
§.2. Administratorzy - bądźmy sprawiedliwi i nie karzmy za nic. Posiadanie władzy na czacie nie służy do zabawy.
§.3. Wulgaryzmy i przekleństwa - dozwolone w ograniczonej ilości.
§.3.1. Jak wyżej, nadmierne używanie emotikonów także grozi stosowną karą.
§.4. Uszanujmy zasady RPG, na których oparty jest Blog. Porządna gra wszystkim wyjdzie na dobre.
§.5. Off-top nie jest zakazany, jeśli występuje w umiarkowanej ilości. Ponadto, pomyślcie dwa razy, nim zaczniecie prowadzić dyskusję na temat tego, "Czemu czerwony jest czerwony a nie biały?".
§.5.1. Wszelki off-top uwzględniamy w nawiasach!
§.6. Prywatne rozmowy prowadzimy na priv.
§.7. Empatia i tolerancja wskazane.
§.8. Zbyt intensywne mulenie jest uznawane za zaśmiecanie czatu. Jeśli z góry wiesz, że nie dasz rady zbyt często odpisywać, najlepiej wyjdź - nie potrzeba nam roślinek.
§.9. Staraj się pisać zrozumiale i w miarę schludnie - pamiętaj, że nie robisz tego dla siebie, a dla innych.
§.10. Rejestrujcie nicki! Pozwoli to zapobiec zbędnym problemom i/lub podszywaniu się.
Uprasza się o przestrzeganie regulaminu.
Za jego bagatelizowanie grożą kary!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz