piątek, 25 października 2013

Organizacyjna.

Witam. Jak wyżej, chcę poświęcić notkę kwestiom organizacyjnym.

Primo uno : Co się z Wami ostatnio dzieje? Rozumiem, macie obowiązki, takie jak nauka, ale czy to całkowicie wyklucza odwiedzanie bloga choćby raz w tygodniu? W&D kompletnie ucichło, nawet komentarze pod notkami stanęły. Żywię szczerą nadzieję, że to nie potrwa długo.

 Primo duo : Ostatnimi czasy rozmyślałam nad losami bloga. Doszłam przy tym do wniosku, że jeśli jakkolwiek zależy Wam na nim jeszcze, moglibyśmy wprowadzić pewne "urozmaicenia". Co mam na myśli? Cóż, chwilowo nic konkretnego. Myślałam o konkursie, wspólnym opowiadaniu - coś w ten deseń. Można by też stworzyć więcej chatów - adekwatnie do ilości lokacji i/lub pokoi.
Nie wiem, czy jest sens rozwijania tego tematu. Uważam, że najlepiej będzie najpierw poczekać na Wasz odzew, dopiero później cokolwiek planować.

Primo trio : Nie chcę, żeby historia Wretched & Divine skończyła się tak szybko i z takiego powodu. Dlatego proszę, dajcie znak życia, zostawcie komentarz pod notką, pokażcie, że też Wam zależy. To coś w rodzaju listy obecności, chociaż nie dosłownie. Póki co nie będę nikogo wyrzucać, ale osoby, które dalej nie dadzą żadnego odzewu, cóż.. Zmuszona będę do ostrzeżeń. Dopiero w razie dłuższej, bezapelacyjnej nieobecności przejdę do ostateczności.

Dodatkowo, do Właścicielki desiadesia12@gmail.com
Proszę o jak najszybszą publikację notki. W przeciwnym razie zostaniesz usunięta.

To tyle ode mnie. Życzę dobrego wieczoru.
~ Nikki.